Sukienki wieczorowe.

sukienka w kropki

Styl i kultura osobista to element tego looku.

szara sukienka zoioMała czarna czy długa do kostek, co w tym momencie budzi ciemne demony i trzy miesiące wojny o to jak mam wyglądać. To chyba element tak często spotykany jak dziury w polskich drogach. Ciężko nam zdecydować się na to jak mamy wyglądać i jak chcemy się prezentować. Wszystko jest dobre jeśli sytuacja jest odpowiednia. Bale to cudowne miejsce dla długich sukni, wtedy kiedy elegancja i wysoka kultura osobista grają pierwsze skrzypce, warto zastanowić się czy elegancki szal w tym przypadku to nie kolejna trafna decyzja z naszej strony. Wszystko bowiem złoży się na elegancką całość.

Mała czarna odchodzi do lamusa.

Nie jest to jeszcze przeżytek, jednak trafia ona na listę tylko ze względów sentymentalnych. Jednak przejadła się ona jako ciekawa kompozycja, fajne rozwiązanie. Teraz dobrze jest zastanowić się nad kremowymi czy jasno różowymi sukienkami. Jest to bowiem dzisiejsze top. Zamiennie do białych fajnych sukienek. Małe różowe jest dziś coraz powszechniejsze i nie ma się co wstydzić i wiązać z negatywnymi opiniami do tego koloru. Czasy się zmieniają kolory zawsze będą takie same, warto pokazać się ludziom że taki kolor również jest piękną sprawą wartą uwagi. Twoją decyzją jest tylko jakimi dodatkami się opatrzysz.

Sukienki to tylko kolejny krok.

Na sama stylizacje jest tysiące szczegółów, na które warto zwrócić uwagę. Wszystko to idealnie  ze sobą połączyć. Tak jak moje wybranki z zoiopl, które dla mnie komponują się idealnie. Warto zaznaczyć że każdy inaczej będzie się czuć w danej stylizacji. Wszystko zawsze zależy od tego jaka jest nasza sylwetka a także nawet jaki mamy kolor włosów. Ponieważ inne kolory nie pasują do blond inne do brunetki a jeszcze inne do szatynki. Inteligentne połączenia są bowiem zawsze w cenie. Musimy tworzyć wszystko tak aby w ostateczności dawało to nieziemski efekt. Jeśli jesteś ciekawa zajrzyj tu po więcej!