Dlaczego kocham swoją garderobę?

różowa długa sukienka

Pytanie tylko na pozór wydaje się proste, jednak na tą miłość nie składa się tylko moja stylizacja.

Zaczynając od początku, może dość istotne dla mnie jest to że w garderobie znajduje się wszystko co w większości utrzymuje mój humor na zawsze znaczniku z uśmiechem. Tak więc nawet będąc w ciężkiej pozycji staram się odnaleźć światełko nadziei a także staram się uśmiechać i być szczęśliwa.

Kolejnym za co ją kocham jest moje przywiązanie do koszulek pełnych wspomnień ( czyli dziurki i plamki ).

I myślę że wracanie do wspomnień jest porównywalny tak jak w przypadku zdjęć. Czy wy  też zamieniacie swoje ulubione koszuleczki w piżamki. Bo w przypadku gdy dana rzecz wiąże się ze mną emocjonalnie właśnie taki awans otrzymuje.

Dość oczywisty jest również że szafa to skarbnica pełna pomysłów i stylizacji.

Są również sukienki czy spodnie, które wkładam chętniej od innych. Kwestia nie tylko wygody ale również dopasowania do tego na co akurat w danym dniu mam ochotę i co pasuje mi bardziej od innego. Szczerze powiedziawszy największe zainteresowanie ma u mnie sukienka. Uwielbiam czuć się kobieco do tego zakładam szpilki co podkreśla mnie jako damę. Daje mi pewność siebie i podkreśla zgrabność i tak ubrana realizuje cele, które stawiam przed sobą.

Gdy zrezygnujesz z marzeń utracisz część osobowości!

Jednym z moich marzeń jest wyposażenie mojej szafy w dodatkowe pułki, miejsca i schowki. Gdzie mogłabym gromadzić to co tylko wpadnie mi w oko. Może nawet nie kupne w końcu też chciałabym przełamać się i po raz pierwszy stworzyć coś sama. Wykonać swoją stylizację w całości wykonaną przeze mnie. Mam nadzieję ze w końcu moja garderoba stanie się nie tylko szafą ale i punktem z materiałami na przeróbki i stworzenie czegoś wyjątkowego. Pamiętajcie jeden szczegół zmienia wszystko, a indywidualność i odejście od panującej normy zawsze wyjdzie na dobre.

Za co ją kocham najbardziej? Za to że jest elementem mojego całego domu, gdzie czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Oraz to że zawsze , w każdej chwili mogę zmienić coś co wpłynie na mnie i ze złego nastroju ” bo wstałam lewą nogą” na dzień pełen sukcesów.

Tego i wam życzę

Pozdrawiam